İnci Kolye Müşteri Yorumları

İnci Kolye Müşteri Yorumları

Bu bölümde incikolye.org sitemizden inci kolye satın alan müşterilerimizin yorumları yer almaktadır.Yorumlar hiçbir değişikliğe uğramadan aynen yayınlanır.Yorumlar bazı alışveriş sitelerindeki gibi hayali değildir.Tüm müşterilerimizin fatura kayıtları saklanmaktadır.

Sizde bizimle yaşadığınız müşteri memnuniyetini diğer ziyaretçiler ile paylaşmak isterseniz bize yorumunuzu email ile gönderebilirsiniz.

23.12.2018 Cem

Gerçekten muhteşem bir ürün , Gerçek deniz suyu, gerçek midye vs vs. Başarılı bir ürün, Kız arkadaşıma aldım bu ürünü , Sabah kahvaltısından sonra çıkardım kutudan , açtım dışarıdan konservesinin içi gözüküyor. Kaplumbağa aldım zannetti , açtım içini midyeyi görünce şaşırdı. Dedi ne ki bu ? Dedim açta bak, Korktu açamadı 🙂 ben açtım ve içerisinden aşkı temsil eden bir inci çıktı , kolyesinin içine yerleştirip boynuna taktığımda çok etkilendi , Kız arkadaşınızı veyahut ailenizden bayan olan, Ablanız veya annenizi etkilemek için birebir ürün. Şiddetle Tavsiye ederim

23.12.2018 Halit H.

Yılbaşı için kız arkadaşıma aldım bence çok orjinal bir hediye çok beğendim. şimdiden o istridyeyi açarken yüzünde oluşacak mutluluğu tahmin edebiliyorum.Kargo da gayet hızlı geldi.hepsiburada.coma teşekkürler.

13.06.2016 M.D 

Doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğenildi teşekkür ederim güzel bir ürün.

17.05.2016 Sefa D.

eğer karşındaki insana değer veriyorsan ilginç hediyemi düşünüyosun onun kadar özel bir hediye almak istiyorsan hiç düşünme tıkla gelsin :))

12.08.2014 Mukaddes A.

İnci Kolye sürekli boynumda hiç çıkartmıyorum, herkeze tavsiye edebileceğim bir hediye.

20.06.2013 Ali Erdoğan İstanbul

İnci kolye satılan birçok internet sitesini gezdim, uzun araştırmalardan sonra, incikolye.org sitesindeki ürünlerin orjinal olması, ve kolyeleri bizzat sizin üretiyor olmanız, sebebi ile sizi tercih ettim.Telefonda verdiğiniz detaylı bilgiler, ve sorunsuz ürün aynı zamanda hızlı kargo için teşekkür ederim.Birçok arkadaşıma sizi önereceğim.

18.12.2012 Cem Ekşioğlu İstanbul

Eşim için evlilik yıldönümü hediyesi arıyordum.Hediye sitelerini gezerken ,İnci kolye sitesini buldum ,birçok güzel model vardı ,sipariş vermek için siteye telefon açtım ,açıkçası bukadar hızlı cevap vereilebileceğini ve siparişimin bukadar hızlı alınacağını hiç tahmin etmemiştim.Sipariş verdikten sonra hediye ,3 saat sonra motor kurye ile bana geldi ,ürünü kontrol ettim ve parasını kapıda ödeme ile ödedim.Pırlanta inci kolye yi bukadar ucuza bize sunabildikleri için inci kolye sitesine teşekkür ederim.Eşim hediyesini çok beğendi, birdahaki sefere tekrar inci kolye sitesini kullanacağım, tüm dostlarıma tavsiye edebilec edebileceğim son derece güvenilir ve kaliteli bir hediye sitesi.

22.02.2012 Burak Gül İstanbul

Sevgililer günü hediyesi olarak inci kolye almaya karar verdiğimde incikolye.org sitesini gezdim.Sitede firmanın telefon numaraları ve firma adresinin bulunması benim için çok öneml.Hediye seçimi yaparken ,hediye alacağınız yerin güvenilir bir firma olması çok önemli.1 ay koşulsuz iade garantisi, kapıda ödeme seçeneği müşteriye gerçekten fazlası ile güven veriyor. İstanbul içi motor kurye ile hediye servisi mükemmel ,ürün elime sadece 3 saat sonra ulaştı !

10.10.2012 ALİ KOÇ KONYA

Eşime Yıldönümü hediyesi olarak satın aldım ,bukadar romantik hediye olacağını hayal etmiyordum ,eşim hediye alınca gözlerine inanamadı .Ürün dışında konyaya 1 günde ulaştı, konya da hediyelik eşya bulmak benim için gerçekten zordu,bu sebeple internetten sipariş vermek benim için avantaj oldu, incikolye ekibine teşekkürlerimi sunarım.

11.12.2011 Selen M. Gaziantep

Yılbaşı için kardeşime ve anneme hediye arıyordum,istiridyeden çıkan inci kolye ürünü çok hoşuma gitti.Biraz araştırmadan sonra bu siteyi buldum,2 farklı ürün aldım ,hediye paketi ve teslimat süper.Herkeze tavsiye ederim.

08.11.2010 Abdullah K. Ankara

Pırlanta taşlı inci kolyeden aldım ,sevgilime hediye olarak pırlantalı kolye alacağım hiç aklıma gelmezdi.İnci kolyeleri bukadar uygun fiyata sattığı için incikolye sitesi ne çok teşekkür ederim.Bu siteden alışveriş yapacak olan kişilere tüm içtenliğim ile tavsiye ederim.

26.10.2010 Kerim M. ANTALYA

Nişanlıma doğum günü hediyesi olarak inci kolye set aldım,incinin istiridye içinden çıkması gerçekten nişanlıma sürpriz bir hediye oldu.inci kolye kalitesi gerçekten mükemmel.Teslimat ve kargo ise gayet hızlı.

12.10.2009 Şahin B. Ankara

sevgilime tanışma yıldönümümüz hediyesi olarak inci kolye hediye ettim.Çalıştığı işyerine sürpriz olarak gönderdim.Ankaraya hediye hemen ertesi gün ulaştı,yılbaşında tekrar inci kolye alacağım herkeze tavsiye ederim.

07.10.2009 Ömer Ö. istanbul

eşime yıldönümü hediyesi arıyordum,alışveriş merkezleri ve bazı internet sitelerini dolaştım,inci kolye ürünü gerçekten çok iyi bir hediye gibi gözüküyordu.internetten alışveriş pek huyum değildir, bu sebeple sitedeki telefon numarasını aradım ve telefonda siparişimi verdim,ödemeyi ürün gelince kapıda yaptım.sonuç ise inanılmazdı eşim bu hediyeyi çok sevdi.en kısa sürede değişik çeşitlerinden 1 adet daha alacağım.

29.09.2008 Sevil B. İzmir

Yurtdışında yaşayan kardeşime gönderdim, hediyeyi çok beğenmiş, amerika newyork’a hediye göndermek için çok araştırma yaptım, çok uygun fiyata incikolye.org sitesi bu işi benim adıma halletti.hediye satın aldıktan hemen 1 gün sonra newyork’a teslim oldu.gerçekten inanılmaz.

25.09.2008 Osman. A BURSA

kız arkadaşıma hediye arıyordum ,tam 2 hafta ne alsam diye gezmediğim yer kalmadı, sonunda inci kolye de karar kıldım ,inci kolye gerçekten mükemmel bir hediye, fiyatı çok ucuz olmasına rağmen etkisi inanılmaz ,bence mutlaka herkez bu hediyeyi 1 kere almalı.etkisini ozaman anlarsınız.hızlı teslimat ve mükemmel hediye paketi için site yönetimine teşekkür ederim.